PËR NE

Përparim

 • index_com_
 • indeksi_kompania2
 • indeksi_kompania3
 • indeksi_kompania1

Tangchui

PREZANTIMI

Changsha Tangchi Roll Co, Ltd. është një prodhues profesionist i rrotullave të mullirit, i vendosur në Provincën Hunan, i themeluar në 1999, mbulon një sipërfaqe prej 45000 metrash katrorë.Ka më shumë se 500 punëtorë.

Tangchui është e vendosur të bëhet një ofrues profesionist kinez i rrotullave të ndryshme në industri të ndryshme dhe më pas të jetë partneri kryesor i ndërmarrjeve globale.

 • -%
  pjesë e tregut në Kinë
 • -+
  ekspertë teknikë
 • -+
  patentat teknike
 • -+
  Vendet me shitje të nxehta

produkteve

Inovacioni

 • Roller për bluarjen e farave të vajit

  Mulliri për flakjen e farave të vajit...

  Avantazhet Me një histori prej më shumë se 20 vjetësh, rulja e flakjes është produkti kryesor i kompanisë sonë.Rezistent ndaj konsumit: Shkrirja e furrës elektrike, trupi i rrotullave është bërë nga aliazh nikel-krom-molibden me cilësi të lartë nga derdhja centrifugale e përbërë, trupi i rrotullës është me një ngurtësi të lartë homogjenizimi dhe veti konsumimi.Dhe e themeluar nga teknologjia e derdhjes centrifugale të përbërë.Zhurmë e ulët: Çeliku strukturor i karbonit me cilësi të lartë është shuar dhe bëhet kalitja për të siguruar rrotullim të qëndrueshëm të gr...

 • Rul bluarjeje mulli me tre rul

  Mulliri me tre rul Grin...

  Përshkrimi i produktit Rrotullat e kompanisë sonë mund të ndahen në 5 lloje: rula të zakonshëm, rula të mesëm, rula ultra të imët dhe seri rrotullash me përmbajtje të lartë kromi.Të gjitha llojet e rrotullave janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë, të prodhuara nga shkrirja e furrës elektrike, derdhja centrifugale e përbërë dhe përpunimi i imët.Sipërfaqja e rulit është e fortë me rezistencë të mirë ndaj konsumit.Roli i mesëm është një lloj i ri materiali me përmbajtje aliazhi mesatar, i prodhuar duke përdorur procese të reja.Ka karakteristikat...

 • Rul i makinerive për prodhimin e letrës

  Makineri për prodhimin e letrës...

  Përshkrimi i produktit Rrotulla për makinën e kalendarit kryesisht duke përfshirë rrotullën e ftohtë, rrotullën për ngrohjen e vajit, rrotullën për ngrohje me avull, rrotullën e gomës, rrotullën e kalendarit dhe rrotullën e pasqyrës, një kalendar me tre rrotulla përbëhet nga 3 rrotulla kalendarësh kryesore të rregulluar vertikalisht në një pirg.Rrjeti i letrës kalon përmes grimcave midis këtyre rrotullave nën nxehtësi dhe presion për të prodhuar përfundimin e dëshiruar.Rrotullat janë: Roll i fortë ose rrotull - Zakonisht një rrotull i ftohtë prej gize ose çeliku që siguron presion të lartë linear dhe s...

 • Përzierja, kalendarizimi ose rafinimi i rulit të mullirit

  Përzierje, kalendarim apo...

  Përparësitë e rrotullave tona të aliazhit në mullinjtë e përzierjes Rezistenca ndaj konsumit – Roletat e aliazhit zgjasin më shumë se rrotullat prej çeliku të thjeshtë me karbon ose gize.Përdorimi i lidhjeve me komponentë si krom, nikeli, molibden, etj. jep rezistencë më të mirë ndaj konsumit mekanik dhe korrozionit.Fortësi e qëndrueshme – Lidhjet speciale mund të derdhen me fortësi shumë të qëndrueshme në të gjithë trupin e rrotullës.Kjo parandalon veshjen e pabarabartë ose shfaqjen e njollave të buta në rrotulla.Fortësi më e lartë – Lidhjet ofrojnë të lartë...

 • Rul bluarjeje për makineri ushqimore

  Makineri ushqimore Grindin...

  Aplikimet për maltin: 2 ose 3 rrotulla për mullirin e maltit - Përdoren për të copëtuar bërthamat e maltit në copa më të vogla për të ndihmuar në nxjerrjen e sheqernave dhe niseshtës.E rëndësishme për pirjen dhe distilimin.Për kokrrat e kafesë: Mulliri me rul kafeje - Zakonisht 2 ose 3 rula bluarëse që bluajnë dhe shtypin kokrrat në madhësi më të vogla dhe uniforme.E rëndësishme për nxjerrjen dhe aromën e duhur të kafesë.Për kokrrat e kakaos: Grirës me majë kakao – 2 ose 5 rula granulues që bluajnë imët kokrrat e pjekura të kakaos në pije kakao/të kaluara...

 • Rul miell ose mulli gruri

  Mulliri i miellit ose grurit Ro...

  Përparësitë Lëndë e parë: Nga IRON&STEEL GROUP, CO.LTD ndër 500 ndërmarrjet më të mira kineze.SHTRESA LIGJORE: 1. Trashësia e shtresës së aliazhit 25mm+e cila është më e trashë se shumica e fabrikave, kështu mund të siguroheni për ngurtësinë e rulit më të mirë se të tjerat.2. Teknologjia dhe materiali i aliazhit. Trupi i rulit është bërë nga aliazh nikel-krom-molibden me cilësi të lartë nga derdhja centrifugale e përbërë plus teknologjia e shkrirjes së furrës elektrike, sigurohuni që rrotullat tona të fortësisë së lartë, homogjenizimit dhe veshjes së duhur...

 • Rul për përpunimin e vajit vegjetal

  Procesi i vajit vegjetal...

  Avantazhet Me një histori prej më shumë se 20 vjetësh, rulja e flakjes është produkti kryesor i kompanisë sonë.Rezistent ndaj konsumit: Shkrirja e furrës elektrike, trupi i rrotullave është bërë nga aliazh nikel-krom-molibden me cilësi të lartë nga derdhja centrifugale e përbërë, trupi i rrotullës është me një ngurtësi të lartë homogjenizimi dhe veti konsumimi.Dhe e themeluar nga teknologjia e derdhjes centrifugale të përbërë.Zhurmë e ulët: Çeliku strukturor i karbonit me cilësi të lartë është shuar dhe bëhet kalitja për të siguruar rrotullim të qëndrueshëm të gr...

LAJME

Shërbimi së pari